>

polska

#
Cotbus potrafi z herta wytrzymac od 47min 1-0 a my nie potrafilismy utrzymac w 5min do konca meczu 2-0 i macie pretensije ze ze sie wsciekam juz nie mowioc o innych mechach gdzie tez prawie to samo bylo
#


http://www.youtube.com/watch?v=aJ_cw1TqhNk



ps.:"Panie Turek, niech pan juz konczy to spotkanie !!!"      
#
romeo schrieb:


http://www.youtube.com/watch?v=aJ_cw1TqhNk



ps.:"Panie Turek, niech pan juz konczy to spotkanie !!!"        


Znam ten Clip poprostu Zajebisty  
#
Bochum ,Cotbus,Achen,Bielfeld,Mainz,Hanower, czy oni majo lepszych graczy? chyba napewno nie, wiec pytanie jest tylko jedno kto jest winny za miejsce w tabeli eintrachtu
#
jak widze ocene jako dajo kibice po dzisiejszym meczu to tylko smiac mi sie chce jedo jest pewne dwaj srodkowi obroncy byli naprawde dobrzy amanatidis super , maier on gral dzisiaj? köhler jak ja go widze to mi sie nie dobrze robi a reszta grala raz tak raz tak ale bielefeld byl dzisiaj do dupy i to zadecydowalo ze eintracht wygral
#
mein auto steht in der garage,keine chance nix zappzarapp
#
hahahahaha!    
#
Dzieki Bogu!! utrzymalismy sie nie myslalem, ze pan Bog zesle aniola do Bremen , ciesze sie bardzo i mam nadzieje, ze nie bende przezywac to samo w nastepnym sezonie , martwi mnie jedno,ze trener FF  zostal zyczyl bym sobie innego trenera, ale ok ten temat jest dlamnie narazie zamkniety nie bende narazie pisal bo chce sie delektowac ze eintracht gra w bundeslidze a to najwazniejsze hura!!!
#
calabay schrieb:
Dzieki Bogu!! utrzymalismy sie nie myslalem, ze pan Bog zesle aniola do Bremen , ciesze sie bardzo i mam nadzieje, ze nie bende przezywac to samo w nastepnym sezonie , martwi mnie jedno,ze trener FF  zostal zyczyl bym sobie innego trenera, ale ok ten temat jest dlamnie narazie zamkniety nie bende narazie pisal bo chce sie delektowac ze eintracht gra w bundeslidze a to najwazniejsze hura!!!


In der nächsten Saison werden wir dieselben Probleme haben und FF bleibt auch (hoffentlich). Was wäre die Eintracht ohne Abstiegskampf.  
#
Chcialbym napisac wedlug mnie jak powinno byc w nastepnym sezonie, bramkarze, Pröll jesli nie bendo go przesladowac kontuzje mamy dobrego bramkarza, powinismy miec lepszego konkurenta dla Prölla mam na mysli (Oka) jesli chodzi o obrone brakuje nam szefa organizatora ktory by umial rzodzic krzyczec jak trzeba, ja bym z checio widzial Vasoskiego w tej roli ale Vasi musi sie poprawic bo jestem pewny ze umie lepiej grac jak w ostatnim sezonie,jesli chodzi o Ochs jest dobry ale mysle czy go nie stac na wiecej w przyszlym sezonie?Soto powinien za wszelko cene zostac w eintrachcie! jesli chodzi o Spycher dla mnie tu na tej pozycij powinien Bruchagen zakupic nowego gracza spycher jest niezly w defensywie ale bardzo slaby w ofesywie eintracht traci przez to wiele,  dla mnie slaby punkt na tej pozycij wiem ze nie ktorzy nie zgodzo sie zemno ale to jest moje zdanie, jesli chodzi o DM mamy graczy Hugel, Fink, Preuss,jesli chodzi Hugel to w calym sezonie zagral trzy dobre mecze cztery srednie a reszta szkoda pisac. Fink caly sezon to bylo uniego ollla slabo ale ostanie meczy pokazal ze ona ma potenzial na dobrego gracza dla czego on nie gral na tym poziomie jak w ostatnich 3-4  meczach to ja sam niewiem , Preuss, kontuzje zobaczymy nastepny sezon ja mysle ze to bedzie jego najlepszy sezon w jego karierze. Chris no wlasnie moja  najwiekasza nadzieja byla po jego kontuzij, jego technika jego blick auf platz  jego podania so najlepszej klasy jesli chce jest jeden z najlepszych w bundeslidze bez przesady! moze w nowym sezonie bedzie dobrze gral wysluchaj moje prosby panie Boze!,OM tutaj nie mamy nikogo, Alexander Maier niewiem moze przelecial zone od Funkela ze mial za swojo gre sttam platz jedno jest pewne w nastepnym sezonie musimy miec nowego i dobrego gracza na tej pozycij ,Streit odchodzi fazit dobry i zly  szkoda ze jest taki a nie inny jako gracz super , charakter do dupy tu musi byc na jego miejsce nowy przy najmniej takiej klasy jak Streit w niemczech wotpie ze na to miejsce Bruchagen znajdzie zastepce jesli to tylko w ausland, jesli chodzi o atak w sumie jestem zadowolony ausname Thurk ale czuje ze w nowym sezonie Thurk bedzie rakieta zobaczycie, przydal by sie jakis mlody utaletowny napastnik mysle ze Ama tahakara Thurk dojedzie jeszcze jeden bedzie w ataku dobrze . trener  hmmm jesli jego psycho bedzie takie same do druzyny  jak w ostatnim sezonie to wierze ze nie  bedzie do konca nastepnego sezonu niech przede wszystkim ustawi obrone zrobi szefa mocnego szefa w obronie .
#
Inamoto hmm dziwi mnie dalaczego (Galata) mial jeszcze rok option ale turcy zrezygnowali mimo ze Inamoto chcial zostac i jeszcze jedno on byl kontuzjowany moze dlatego turcy niechcieli go miec, mitt begeisterung wole poczekac chcial bym wiedziec czy kontrakt jest podpisany tez na 2lige mimo to mysle Bruchagen zrobil dobry interes ,no zobaczym pozyjemy
#
Czyzby Bruchagen nie mial obserwatowrow mysle o (Holzenbein) Weber i inni ),ze mu gracze z druzyn zalatwiajo zakup pilkarzy mam na mysli pary Soto- Ama ,Hugel- Spycher, Taka- Inka motka teraz kolej na Vasovskiego moze przywiezie jakiegos Macedonczyka szkoda ze Chris nie przywiezie ze sobo z 6 pilakrzy dobrych z Brazyli to znaczy ze nie mam pretensij ze kupujemy tak graczy, tylko mnie dziwi wlasnie troche tak a nie inny sposob zakupow
#
super ! nie wiedzialam ze sa tez polacy w tym  forum  
dobrze by bylo wiedziec ilu nas jest fanow Eintrachtu z Polski??
#
andypa schrieb:
super ! nie wiedzialam ze sa tez polacy w tym  forum  
dobrze by bylo wiedziec ilu nas jest fanow Eintrachtu z Polski??


sto??      
#
theeagleshaslanded schrieb:
andypa schrieb:
super ! nie wiedzialam ze sa tez polacy w tym  forum  
dobrze by bylo wiedziec ilu nas jest fanow Eintrachtu z Polski??


sto??        


oj chyba duzioooooo
theeagleshaslanded schrieb:
andypa schrieb:
super ! nie wiedzialam ze sa tez polacy w tym  forum  
dobrze by bylo wiedziec ilu nas jest fanow Eintrachtu z Polski??


sto??        
#
calabay schrieb:
theeagleshaslanded schrieb:
andypa schrieb:
super ! nie wiedzialam ze sa tez polacy w tym  forum  
dobrze by bylo wiedziec ilu nas jest fanow Eintrachtu z Polski??


sto??        


oj chyba duzioooooo
theeagleshaslanded schrieb:
andypa schrieb:
super ! nie wiedzialam ze sa tez polacy w tym  forum  
dobrze by bylo wiedziec ilu nas jest fanow Eintrachtu z Polski??


sto??        

no to bardzo duzo, bedzie mozna podyskutowac´





#
calabay schrieb:
Czyzby Bruchagen nie mial obserwatowrow mysle o (Holzenbein) Weber i inni ),ze mu gracze z druzyn zalatwiajo zakup pilkarzy mam na mysli pary Soto- Ama ,Hugel- Spycher, Taka- Inka motka teraz kolej na Vasovskiego moze przywiezie jakiegos Macedonczyka szkoda ze Chris nie przywiezie ze sobo z 6 pilakrzy dobrych z Brazyli to znaczy ze nie mam pretensij ze kupujemy tak graczy, tylko mnie dziwi wlasnie troche tak a nie inny sposob zakupow  


Bruchhagen ma swojich obserwatorow tylko trudno jest znaleszy zawodnikow juz eintracht nie bedzie kupowaly taki srednichy zawodnikow jak spycher lub huggel idt. tylko takich jak Inamoto zeby takich znaleszy trszeba miedzy tez dobre kontakty w polsce nie mamy i niekupymi Garguly lub Bronowickiego.  
Bronowicki by pasowal bo umie grac na LO i PO to juz nie bylo by problemu jak by zlapaly kontuzje Ochs lub Spycher. Bronowcki by zagral tak ja powinen grac LO a nie tak hujowo jak Spycher.

Powiem zy jeszce jedno mam kolege ktory pracuje w Helba Bank oni majom wszykie Kontrakty zawodinkow Eintrachtu Kyrigakos zarbya 1,1 Mio € to jest max w Eintracht. I jak Eintracht ma zciganac takiego zawodnika jak M.Friedrich z Mainz kotry bedzie gral w Leverkusen i za trsz lata ma dostac 9 Millionow €, Luca Toni 4 Lata 20 Mio €,Frings 3 Lata 15 Mio €. To jest ne moszliwe  w tej chwily. Mosz za 3-5 lat Eintracht bedzie mial moszliwoszy szciagnac takiego zawodnika.

Sorry za gramatikie jeszce nei umie dobrze pisac po polsku ale jest coraz lepjej  
#
1ja, tez´nie rozumie dlaczego nie kupia jakiegos ktory  by nam pomog? kase maja.,n.p. nowego napastnika bo niestesty Amanatidis napewno idzie do stutgardu albo do nürnberg  
#
wlasnie czytalem teraz presenschau i pisze o obronie eintrachtu ,i wpelni sie zgadzam z tym co piszo a szczegolnie chodzi o Vasowskiegieko i o Soto. jako zweikampfer oni so bardzo dobrzy tylko dzisieszym futbolu to nie wystarczy jesli obronca nie umie inteligetnie zagrac czy podac i tylko wybic zawsze oznacza to ze przeciwnik przechwyca pilke i zawsze jest zagrozenie dlatego wczoraj patrzalem koncowo tabele i zdumiewa mnie miejsce naprzyklad Bochum czy Bielefeld i teraz rozumie ze ich obrona lepsza jest w rozgrywaniu , ja czensto pisalem naprzyklad o Spycher w ofensywie jego grze eintracht nie ma zadnego pozytku i od 2dni mi chodzi po glowie czy na jego miejsce nie bylby lepszy Inamoto on sie nie boi walki jeden na jeden technicznie jest bardzo dobrze wyszkolony umie czytac gre bo jako DM bylo by go szkoda niewiem czy zgodzicie sie zemno ale ja bym go z checio wybrobowal na tej pozycij
#
super ze tu jeszcze pare polakow jest


pozdrawiam tomek-st


Teilen