>

polska

#
Sadze ze gralismy za defensywnie. Tak jak Calabay mowi, z Jung na bocznej obronie bysmy bli grozniejsi skrzydlami. Ale absolutnie widac ze brak schweglera.
#
Ja moze bym inaczej troche przeanalizowal zgadzam sie ze Schweglera nikt nie jest w stanie zastopic tak jak pisalem powyzej Schwegler jest mozgiem we wszystkich akcjach Eintrachtu. Ale porazka z Köln to nie Schwegler to bylo wedlug mnie bardziej psycho wlasnie jest cos takiego ze moze to glupio zabrzmi ale pilkarze zadajo sobie pytanie tyle meczow nie przegralismy kiedy wreszcie przyjdzie ten mecz dlamnie zabraklo w tym meczu troche serca  troche zlosci nie chce krytykowac chlopakow  trudno przegralo sie zycie idzie dalej nie wiem co pisac o tym pechowcu on ma umiejetnosci techniczne ze rzadko kto moze  sie z nim rownac Korkmaz jest bardzo dobry  ale te kontuzje jego katastrofa wierzcie mi ja go lubie ale po meczu zaczolem sie smiac dobra to narazie pozdrawiam was wszystkich Calabay
#
Witam Clark jest kontuzjowany co za pech przesladuje moj Eintracht scheise nie ktore wypowiedzi na forum Niemieckim rzucone na adres trenera so nie powazne to so profesjonalisci za gre dostajo ciezkie pieniodze i walczo na treningu i dajo z siebie wszystko zeby miec miejsce w skladzie i zadarza sie jednemu drugiemu kontuzja tylko szkoda ze w Eintrachcie ostatnio za duzo tych kontuzi ale to nie wina ludzie trenera niewiem jak to bedzie dalej mialem nadzieje ze Clark bedzie gral w Dortmundzie kurcze szkoda niewiem wydawala sie nasza obrona z pomocnikami defensywnymi taka stabilna silna naprawde bylem szczesliwy ze ta formacja byla unas bardzo silna No coz nie ma co sie zalamywac trzymam kciuki za kontuzjowanych ze szybko powroco do gry a trenowi zycze ze wyjdzie jakos z tej sytuaci
#
W Forum Nationalteams, EM Quali 2012 wpisalem ze losowanie odbedzie sie w niedziele w Warszawie.
#
teraz w przyszlo niedziele bedzie te losowanie?
#
tak teraz w niedziele. Chyba bede ogladal na Eurosport.
Nasze stadiony rosna i rosna....ciesze sie!
We wrzesniu bede w Polsce i mam nadzieje ze uda mi sie pojs na mecz zaglebia Lubin (tez nowy stadion) i Wisly.
#
Woltego ja bylem kibicem Gornika Zabrze bo z Zabrza pochodze ale to byli dawne czasy a szczerze mowioc nie patrze wogule na polsko pilke tylko mnie denerwujo te pilkarze juz nie mowioc o calym zwiozku polskiej pilki noznej to mafia ale mistrzostwa europy w polsce bende patrzec pamietam jak mieszkalem na slosku i grali polska niemcy i jak sie pytali kto wygra zawsze my slozacy mowilsmy jak kto wygra nasi mimo ze nie lubie ich gre zawsze z sercem jestem za Polsko obojetnie jaka dziedzina sportu zawsze z sercem jestem za polakami
#
Mam nadzieje ze z Dortmundem zagramy dobry mecz boli ze Schwegler jest kontuzjowany i ze paru innych tez ale to nie jest alibi zeby nie zagrac dobrego meczu i nie zcierpie jesli zagrajo zle i bendzie ktos mowil ze mamy kontuzjowanych graczy i dlatego slabo gralismy wlasnie w niedziele trzeba pokazac ze porazka na wlasnym stadionie to byla jednorazowa i mysle trener znajdzie takie ustawienie taktyczne ze Eintracht bedzie go stac na walke przynajmniej o jeden punkt z mojej strony chcialbym widziec w niedziele wiecej serca i woli walki nie wymagam ze musi byc 3 punkty lub jeden ale zeby chlopacy pokazali wlasnie teraz ze stac ich na walke no i mam nadzieje Alintop tez pokaze ze jest dobrym nabytkiem  i strzeli moze gola wiem ze Dortmund jest to dobra druzyna i widac dobro prace trenera ale jak pisze mysle ze stac nas na wywalczenie jednego punktu pozdrawiam wszystkich fanow
#
Co ja moge powiedziec w tej chwili chlopacy tak jak by czytali ten komentarz u gory mimo ze po Polsku pisany. Jestem naprawde szczesliwy musze troche odetchnoc z emocji naprawde jestem hapy super!!!!
#
Uklon i jeszcze raz uklon!!!!! dla pracy trenera. Prawa strona Eintrachtu dla mnie i chyba nie tylko dla mnie zalicza sie do najlepszych w tej chwili w Bundeslidze Ochs Jungs Franz naprawde super. ale mysle ze po tym meczu Jung powinien dostac jeszcze jedno szanse zagrania od poczotku meczu lubie tego chlopaka . Jest tylko jedna rzecz maly klopot bo Skibe chce obok Russa  miec Chrisa i nie wie gdzie wsadzic Maika Franza  ale po wczorajszym meczu mysle ze Franz podola zadaniom jako srodkowy obronca dla mnie wlasnie on byl najlepszy obronca wczoraj  a Chris moze grac ze Schweglerem jako defenysywny pomocnik dopoki Schwegler nie wroci do druzyny mysle ze obrona powina byc w skladzie jak wczoraj. Naprawde przecieralem oczy ze zdumienia ta pierwsza polowa to byla klasa Eintrachtu zagrali naprawde swietnie 3 bramki strzelic w Dortmundzie to nie przypadek czy slaba gra Dortmundu to byla naprawde gra dobrego zespolu jakim byl wczoraj Eintracht. ale nadal utrzumuje ze trzeba stompac po ziemi za wczesnie jeszcze mowic o mjescu w tabeli zeby dac nam gre w pucharach UEFA obojetnia jakie mjesce zdobedziemy ja jestem zadowolony z chlopakow pozdrawiam wszystkich mam prosbe wiem ze so tu chlopacy ktorzy umiejo czytac po Polsku ale nie za bardzo piszo jesli by mogli pisac jakies komentarze nawet po Niemiecku bym byl bardzo wdzieczny
#
Witajcie widze ze nie zabardzo chcecie prowadzic dyskusje mialem nadzieje ze ktos napisze dlaczego nagle lepiej gra druzyna pod okiem Skibe i co bendzie dalej  czy i gdzie naprawde potrzebne jest wzmocnienie druzyny  i czy jak sie zakonczy naprawde konflikt po sezonie miedzy Bruchagenem a Skibe.I wogule czy trener zostanie w nastepnym sezonie?
#
No tak, ajkos dziwnie ze tak malo ludzi sie tutaj wpisuje. Moze by pomoglo jak by fani Eintrachtu pochodzece z Polski i mieszkajace tutaj w rejonie by sie spotkali raz. Moze wspolnie ogladnac mecz Eintrachtu?

Mysle ze ekipa sie polepszyla bo Skibbe ma inna filozofie. Wchodza w mecz i maja grac tak jak na treningu, krutkie podanie, bez driblingu. Widac ze wiedza jak wyprowadzic pilke krotkimi podaniami z obrony do ataku.
Mysle ze Skibbe zostanie trenerem, szczegolnie jak zdobedziemy wiecej niz 46 Punktow.
#
Dziekuje Woltego ze napisales co myslisz. Ja tez twierdze ze twoj pomysl na spotkanie przy piwku i obejrzeniu meczu jest dobrym pomyslem  bardzo prosze tez innych piszecie pare slow przeciez to nic nie kosztuje a dyskusja by byla swietna  kazdy przeciez moze napisac pare slow jesli go interesuje i jest fanem Eintrachtu
#
hallo jestem z siemianowic iod ponad 20 lat jestem kibicem eintrachtu pozdrawiam wszystkich  
#
nareszcie poznałem kogos kto rozumie tutaj po polsku
#
Witaj Martin ciesze sie ze jest nas tu troche Polskich kibicow Eintrachtu ze mozemy  opisywac swoje opinie emocje pozdrawiam  wszystkich Robert
#
jasne ze zawsze wiecej mozna popisac o naszym klubie . juz nie umie sie doczekac niedzieli i meczu z freiburgem oczywiscie bede ogladał do na eurosport . jesli miałbys jakies fajnie zdjecia z meczu to mógłbys mi przesłac na adres emaila kuba10_1979@tlen.pl - a moze posiadasz kontakt na gg ?
#
w moim sercu tylko EINTRACHT a w polsce RUCH CHORZÓW  
#
Jesli cos sie nauczyli chlopacy z tego dzisiejszego meczu to sie ciesze bo prawie wszscy tak so  zafascynowani zwyciestwem nad Dortmundem ze mysleli ze z Freiburgiem nie trzeba biegac po boisku bo i tak wygramy tak mielismy szczescie ze wygralismy  nie chce nikogo krytykowac ani chwalic  ale jest pare nazwisk ktore dzisiaj naprawde zagrali ponizej oczekiwan .Dobra teraz przyszle trzy mecze naprawde bedzie ciezko Hamburg, Schalke;Stutgardt  jesli bedziemy grac na pozomie jak z Dortmundem jest szansa ze zdobedziemy pare punktow. to narazie pozdrawiam wszystkich fanow Robert
#
Godzine temu wrocilem ze stadionu, prawie nie mam glosu
Nie za dobry mecz, brakowalo Schweglera. Dzisiaj bylem na Westkurve z moja dziewczyny a on mi przed meczem powiedziala ze Altintop strzeli gola na nasze trybune i tak sie stalo. Super atmosfere w tramwaju zpowrotem, jestem szczesliwa. Fakt jest, ze nastepne 3 mecze bede cholernie ciezkie. 34 Punkty!


Teilen