>

polska

#
super!!!!
#
musze przyznac ze po wypowiedzi bruchagena ze nie wzmoci atak martwi mnie myslalem ze kupio mlodego ala (hrubesch) niewiem jak bedzie dalej ale mam nadzieje ze amanatdis nie bedzie juz kontuzjowany a tahakara bedzie glodny pilki
#
chialbym sie pozegnac wiecej juz pisac nie bende bo widze ze naprawde nie ma tu nikogo kto po polsku by chcial dyskusje prowadzic to moje ostanie pismo zegnami powodzenia eintracht
#
szkoda! bardzo szkoda masz dobre komentarze ,nistety tacy jestesmy my ludzie z polski,wszyscy czytaja ale nikt nie odpowiada! masz racje bedzie brakowalo twojejgo zdania. raz zapytalem czy jest duzo kibicowß z polski odpowiedziano mi ze bardzo  duzo a teraz pytam gdzie oni? sa? jest wiele spraw do poduskutywania ! czy jest jakich chentny do dyskusi?
calabay schrieb:
super!!!!


calabay schrieb:
super!!!!
#
calabay!  co ty na to?
#
czesc jestem tutaj od pewnego momentu dopiero wiec tylko czytalem te wypowiedzi tutaj na forum, Calabay nie idz nigdzie bowiem milo sie ciebie czyta

skad jestes w ogole tak ogolnie to postaram sie tutaj cos pisac

pozdrawiam
#
czy sa tutaj jacys kibice ktorzy pisza w jezyku polskim ?
#
wesolych swiot i sczesliwego nowego roku polskim fanom zycze
#
niemiec....was macht deine verwandschaft hier......????
kannste mal übersetzen??
#
dzieki bardzo za zyczonka
#
polish site about Eagles

www.sgeintracht.com
#
super ciesze sie bardzo ze taka stronka zostala otwarta zawsze bende zaglodal i czasami bende pisal mam nadzieje ze bedziemy mogli dyskutowac po polsku narka
#
calabay schrieb:
super ciesze sie bardzo ze taka stronka zostala otwarta zawsze bende zaglodal i czasami bende pisal mam nadzieje ze bedziemy mogli dyskutowac po polsku narka  


alez oczywiscie ze zapraszany na polska strone mysle ze znajdzie sie duza rzesza kibicow

oczywiscie pisz rejestruj sie na forum bo wlasnie dziala

a zawsze tutaj mozesz skrobnac cos o klubie to z checia dodamy to jako wiadomosc na strone
#
Bardzo ladnie zrobiona strona!
#
woltego6 schrieb:
Bardzo ladnie zrobiona strona!  



dzieki narazie strona jest malo znana ale jakos pracujemy nad tym jesli chce to tez mozesz nam pomoc w redagowaniu codziennie tutaj sobie wchodze i patrze czy jest cos nowego jak cos to wal smialo wiadomosci a my umiescimy na strone

ps. jesli ktos chce to moglbym popracowac nad cchatem ktory odbyl sie z Funkelem bowiem strasznie dlugie to i ciezkie
#
piekny mecz a tutaj zero komentarzy takze zapraszam na nasze polskie forum na sgeintracht.com
#
do jakiego meczu są te komentarze
#
Jak mieszkaja tutaj polacy w okolicy Frankfurtu, to mozna sie raz spotkac na mecz w jakiejs knajpie.
#
Sprytny Fenin krutko przed ciezko przeprawo treningowo nagle kontuzje dostal ja mysle ze kontuzje on mial  po zakonczeniu sezonu .


Teilen