>

polska

#
Witam po dluzszej pauzie , Ciesze sie bardzo Ze mamy wzmocnienie Na lewej obronie Tzavellas mysle Ze Bedzie wzmocnniem duzym naprawde naszej Drużyn Na razie trudno mi żartem Pisac swojej opinij co do calej Kadry bo Eintrachtu mamy Tak zawodnikow Duzo Ze naprawde jes trudno spekulowac Jaki podstawowy Bedzie sklad W nowym sezonie jednego zycze i bende prosil Pana Boga obylo sie zeby powaznych Bez kontuzij W przygotowaniach pozdrawiam Robert
#
Mozna powiedziec ze od dzisiaj znowu zaczyna sie zycie jestem mocno pod wrazeniem ze mamy super druzyne, super trenera ,no i jeszcze podpisanie dzisiaj vetragtu przez Kittela na 4lata naprawde jestem szczesliwy i mam nadzieje i nie tylko nadzieje ale jestem pewien ze wreszczie Eintracht bedzie to druzyno za czasow Uwe Beina Yeboacha i Okocha      
#
Vasoski jemu zycze naprawde powrotu do gry i wierze jesli  kontuzje go omino ,ze w tym sezonie da siebie wszystko i bedzie gral super ,a to oznacza ze Russ bedzie mial silnego konkurenta w osobie Vasoskiego  bo Chris jesli bedzie zdrowy to napewno bedzie po za konkurecjo w obronie.Vasoski naprawde sie dobrze przygotowal do nowego sezonu on nie mial urlopu, jak inni odpoczywali Vasoski trenowal i dlatego wierze ze da siebie wszystko zeby grac w podstawowym skladzie,  
#
Sebastian Rode dla mnie jest on nie oszlifowanym jeszcze diamentem, ten chlopak naprawde ma talent to bedzie drugi Matthias Sammer!!!!!!! jest bardzo szybki super technik  ma duzo inteligencje w grze  mysle ze pod reko trenera Skibe Eintracht bedzie mial wysokiej klassy pomocnika.Tak szczerze mowioc nie spodziewalem sie ze Eintracht da sobie rade z konkorencjo w sprawie zakupu Sebastiana a zaintersowani byli Leverkusen, Münchengladbach i za zagranicy tez przyjezdzali oglodac Sebastiana ,jednym slowem dziekuje panie Bruchagen i rowniez trenerze Skibe ze udalo sie pozyskac taki talent jakim jest Sebastian Rode      
#
Witam po ostatnich wypowiedziach trenera w prasie o jego dalszej pracy w Eintrachcie zalezec bedzie czy druzyna zajmnie przynajmniej to samo mijesce jak w ostatnim sezonie.Ja sie nie martwie tym bo mysle a raczej jestem pewien  ze stac nas nawet  o troche wiecej  ja osobiscie wierze w naszego trenera i naszych pilkarzy zycze mu z calego serca sukcesu.Skibe ma jaja on sie nie boi niczego i nikogo on dozy do swego celu za wszelko cene, dlatego dzisiaj tacy zawodnicy jak Amanatidis,  Ochs, Russ, Fenin, i prawie cala druzyna nie mogo myslec ze majo pewne mijesce w skladzie bedzie sie liczyc tylko forma i dobre przygotowanie do sezonu ja osobiscie mysle ze tylko trzech zawodnikow ma pewne mijesce to Chris o ile bedzie zdrowy, Schwegler, Tzavellas no i moze Korkmaz.A reszta musi walczyc o swoje mijesce w podstawowym skladzie i myslec ze w tej chwili w Eintrachcie jest inna sytuacja jak w ostatnich latach , ze wszyscy bendo zadowoleni, ze nie spadniemy do 2giej Bundesligi to sie skonczylo zaczyna sie nowa era Eintrachtu. Ja nie mysle o  jakich wielkich marzeniach naprzyklad o mijesca w pucharach UEFA  ale o srodku tabeli to musi i mysle ze bedzie w zasiegu naszej druzyny.Sukcesem Eintrachtu jest  ze ma mlodych i utalentowanych pilkarzy te mlodzi pilkarze naprawde umijejo grac a co najwaznijesze ze nie ma lepszego trenera w Niemczech ktory umie  sie zajmowac takimi talentami jak nasz trener Skibe.Nie ktorym pilkarzom sie bedzie konczyc vetragt z Eintrachtem w przyszlym sezonie i jesli myslo o swojej karierze to w tym sezonie trzeba bedzie sie pokazac z jak najlepszej strony ,dlatego wierze i mysle ze Eintrachtw tym sezonie bedzie druzyno ktora moze wygrac z kazdym. Pozdrawiam wszystkich  i zycze przede wszystkim zeby naszych pilkarzy omijali kontuzje    
#
Witam co za pech!!!!!! tego sie bardzo balem, Franz jest kontuzjowany mam nadzieje ze to tylko kontuzja na pare dni. Ja osobiscie nie tylko lubie jego gre ale bardzo go lubie ze jest jest lubiany przez wszystkich .No coz przy przygotowaniach czensto sie zdarzajo kontuzje u zawodnikow ale mam nadzieje ze naszych chlopakow omino powazne kontuzje  i do pierwszego spotkania w Bundeslidze wszyscy bendo zdrowi  
#
Uffffff!!!!!! z Franzem nie jest tak zle  za pare dni bedzie chodzil jak szwajcarski zegarek.druga sprawa Chris kapitanem to dla mnie niespodzianka ,tak szczerze nie spodziwalem sie ze Chris zostanie kapitanem a to dlatego ze on bardziej kontuzjowany jest jak zdrowy ale co do jego umijetnosci pilkarskiej nie mam zastrzezen wprost przeciwnie jesli jest zdrowy i chce mu sie grac to nie ma lepszego obroncy w calej Bundeslidze i to pisze bez przesady ,ale moze  to polityka trenera, i dal Chrisowi motywacje      
#
Witam z napieciem i zadowoleniem sledze przygotowanie naszej druzyny do nowego sezonu. Co bardzo mnie cieszy ze wszyscy bez wyjotku dajo z siebie wszystko zeby byc w 100 procentowej kondycij. Ja bardzo wierze w naszego trenera ze, bedziemy mieli swietnie przygotowano druzyne do nowego sezonu. Jak poprzednio pisalem nie chce narazie spekulowac jaki mniej wiecej bedzie sklad  naszej druzyny  na poczotku sezonu pare zawodnikow napewno ma w 99 procentach pewne mijesce w skladzie.Ale zawsze z niespodziankami trzeba sie liczyc dla mnie najwazniejsze jest zeby chlopacy byli zdrowi i omijali ich kontuzje.Ja osobiscie bym chcial zeby sie troche polepszylo w naszej defenywie zebysmy mieli lepszo i konstruktywno obrone jak w ostatnim sezonie, bo w ofensywie mamy taki duzy kapital ze powino byc bardzo dobrze.Dzisiaj troche czytalem na temat Tavellasa ze on nie za bardzo daje sobie rade z cwiczeniami ale on ma dopiero 20pare lat przyjechal z nie duzego miasta Grecij tam bylo calkiem inaczej tu w Niemczech dopiero mu sie otworzyli oczy co to jest byc profesjonalnym zawodnikiem ale ja wiem ze Tavallas jest dobrym utaletowanym graczem i da sobie z biegiem czasu rade, ze do nowego sezonu Skibe go przygotuje na cacy.to narazie tyle dzisiaj, pozdrawiam wszystkich fanow Eintrachtu Robert ,-)  ,-)
#
Witam przykro mi ze Chris znowu kontuzje dostal naprawde szkoda.ale nie ma co lamentowac  tylko dalej dawac z siebie wszystko w treningach i mysle ze za pare tygodni  bedziemy wiedziec mniej wiecej jak i kto jest najbardziej przygotowany do nowego sezonu.A Chrisowi zycze z calego serca zeby jak najszybciej doszedl do siebie pozdrawiam  wszystkich fanow Robert  
#
Dzisiejszy trening pokazuje ze teraz naprawde to az wiora leco takiego zapalu takiej walki dawno nie bylo na treningach.Az milo popatrzec jak Caio sie zmienil biega jest prawie wszedzie a co najwazniejsze szukajo go chlopacy, zeby mu podac pilke to naprawde jest inny Caio jak sprzed dwoch lat.Ciezko walke mial AMANATIDIS z Franzem tak panie AMA to nie te czasy ze na treningach tzrzeba bylo panu zrobic mijesce o maly wlos z Franzem by sie za wlosy targali ale jest wszystko ok. Super dzisiaj Tallavas widac na prawde ze ma wielki cug do przodu jest troszeczke jeszcze problem z kontaktowaniem sie z kolegami z obrony ale to jest do oszliwowania jednym slowem super!!!!!!.Zadziwia mnie dobra podstawa na ostatnich treningach Petkovicha no nie  wiem  jesli tak dalej bedzie walczyl i naprawde pokazal ze umnie celnie podac i dosrodkowywac i przede wszystkim walczyc o kazdo pilke czy warto bedzie sie z nim rozstawac.Maier klase naprawde super tylko jest jedno Ale!!!!! ze on co roku w przygotowaniach zawsze byl najlepszy a po tem jak co forma zawsze mu opadala mysle i zycze mu ze w tym sezonie tak nie bedzie ze bedzie jednym z najlepszych.Jednym slowem mozna powiedziec ze chlopacy naprawde bendo przygotowani jak nigdy do nowego sezonu ,zycze jeszcze tylko zeby byli wszyscy zdrowi, bardzo przepraszam jesli znajdziecie jakies blendy ortograficzne ale jak juz kiedys pisalem dawno nie jestem w Polsce i zapomnialo sie troche polskiej ortografi ale mam nadzieje ze mi wybaczycie pozdrawiam was Robert  
#
Witam ja chcialem dodac pare slow do ostatnich wypowiedzi trenera Skibe, ze nie ktorzy zawodnicy nie za bardzo walczyli w ostatnim sparingu szczegulnie dotyczy tych ktorzy grali w drugie polowy meczu.Ja osobiscie mysle ze  wszystko jest ok tylko Skibe daje duze cisnienie na  nie ktorych graczy . Do konca przygotowan jest jeszcze sporo czasu i to tego czasu mysle wszyscy bende super przygotowani a pokrzykiwanie przez trenera na zawodnikow na lamach prasy napewno im  nie zaszkodzi
#
Witam wszystkich  o wczorajszym meczu chcialbym troche pogadac, dla mnie ten mecz tak szczerze nie wiele pokazal nowego w stylu gry Eintrachtu, no i Chelsea nie pokazala nic takiego wielkiego wiecej strachu z poczotku bylo ze to wielki Chelsea ale potem nasz Eintracht kontrolowal gre ,zal mi troche Fhärmanna troche zawinil przy puszczonej bramce ale potem bronil swietnie ok bardzo sie ciesze z wyniku jak by nie bylo nie codzienie sie wygrywa z tako druzyno jako jest Chelsea.Jedno co mnie bardzo zadowolilo dobra gra Tzavellasa jesli jeszcze da troche gazu i zaklimatyzuje sie otoczeniem napewno on bendzie mocnym filarem druzyny, duzo sie mowi o tym ze wczorajszy mecz pokazal ze mniej wiecej wiadomo kto tak naprawde bedzie gral w pierwszym meczu z Hanowerem ale ja w to nie wierze jest jeszcze okolo 3 tygodni to jest bardzo duzo czasu w przygotowaniach do nowego sezonu i napewno i jestem tego pewien ze moze sie jeszcze duzo zmienic oczywiscie ze nie ktorzy zawodnicy tacy jak Ochs ,Schwegler,Gekas mogo byc pewni na 100procent ze majo pewne mijesce w podstawowym skladzie .Ale dlamnie jest oczywiste jesli Chris bedzie w pelnych sil on bedzie gral wtedy zastanawialem sie gdzie zagra Maier jesli tak bedzie to napewno przejdzie do pozycij ofensywnego pomocnika, czy wtedy Ochs nie przejdzie z powrotem na pozycje lewego obroncy? ale to tylko moja matematyka.Wiecie co najlepiej jeszcze poczekac i zyczyc wszystkim chlopakom zeby ich omijali kontuzje i wtedy zobaczym pozyjemy pozdrawiam Robert  
#
Hey calabay,

Unfortunately I cannot understand Polish, but I admire your passion, which is reflected by your comments. Keep up your great work!

#
Witam komentarz do prasy Amanatidisa brzmi ze on jest bardzo pewny siebie dla mnie osobiscie to troche w jego wypowiedziach brzmi jak by troche egoizmem to znaczy on wypowiada sie mniej wiecej ja albo nikt ok jesli on jest tak pewny siebie to dobrze tylko zeby to nie byla tylko teoria ja bym sie cieszyl  zeby Ama to pokazal tez w praktyce, widac i czuc w jego kazdej wypowiedzi ze ma zal i prentensje ze odebrano mu opaske kapitana ale dla mnie to jest zalosne i nie sprawiedliwe z jego strony ja znowu nie chce pisac zeby on nie gral w podstawowym skladzie z mojej strony nie grajo ci zawodnicy ktorzy so w najlepszej w formie czy to bedzie Ama czy to bedzie Fenin czy Halintop albo Gekas to jest decyzja trenera nie nasza fanow Eintrachtu czy samego Amanatidisa.Duzo sie ostatnio mowi kto bedzie gral w ataku ja osobiscie tym sie nie martwie mnie bardziej interesuje defensywa naszego Eintrachtu i mysle ze tu powinno sie duzo popracowac w przygotowaniach do nowego sezonu za duzo bylo w poprzednim sezonie  niepotrzebnych strzelonych bramek  z winy naszej defensywy jesli w Eintrachcie obrona bedzie bardzo stabilna zaznaczam bardzo stabilna to tylko wtedy mozna myslec ze Eintracht moze myslec o mijescu w srodku tabeli.Jesli patrzec dzisiaj jak sie wzmacniajo kluby Dortmundt ,Wolsburg, Stutgardt, Hamburg, Werder Bremen i to jeszcze nie koniec ich zakupow to naprawde dla naszego Eintrachtu bedzie ciezko zeby minoc te zespoly w tabeli, ja pisze ciezko ale ze to nie mozliwe.Ja na razie jestem ostroznym optymisto i wierze w prace naszego trenera i i silno wole naszych chlopcow ze dajo z siebie wszystko zeby pokazac wszystkim ze potrafio grac zeby wygrac z kazdym a my fani pokazemy im ze jestesmy  z nimi zawsze i wszedzie pozdrawiam was Robert    
#
Witam zostalo jeszcze 1 tydzien do pierwszego pucharowego meczu no i 14 dni zaczyna sie Bundesliga.Dzisiaj naszly mnie takie mysli jak bylo ciezko kiedy spadlismy z Bundesligi  bylo rzeczywiscie tragicznie ,przyjscie do Eintrachtu Bruchagena   dawalo troche nadziei ale tak szczerze mowioc ja osobiscie nie wiedzialem o Bruchagenie prawie nic a sytuacja finasowa Eintrachtu byla zerowa .Dlatego ze Eintracht dzwignol sie i powrocil do Bundesligi  zawdzieczamy temu w duzej mierze czlowiekowi za co ja osobiscie jestem mu wdzieczny ale nie tylko jemu bo na to naprawde ciezko pracowali tez inni ludzie za co im tez z calego serca dziekuje .Ale  minelo troche lat duzo pilkarzy odeszlo ale troche tez zostalo ja chcialem powiedziec tylko ze taki zawodnik jak Ochs zawsze byl prawdziwym chlopakiem Eintrachtu nigdy nie prowadzil podwojnej gry z Bruchagenem i za to zawsze bedzie moim ulubiencem.Dzisiaj mamy dobro kadre mamy pare wspanialych talentow z ktorymi wiozemy spore nadzieje, finanse so dobrze ulozone. Moze dzis jeszcze nie jestesmy  jeszcze w stanie walczyc o mijesce w pucharach.Ale przy tej polityce Eintrachtu i przy tym trenerze przyszlosc nalezy do nas.      
#
                                   Fährmann

      Ochs ----    Franz-------Vassoski---------Tavallas

                           Schwegler------------Chris

           Maier------            Caio          ---------                 Korkmaz
                           
                            Gekas---------- Amanatidis


to tylko moj przyblizony sklad w 90 prozentach, jesli chodzi o Fähramann to mysle ze powinien on grac z tego wzglendu ze juz czas  oswoic go z druzyno jesli Vasosski bedzie wpelni sil i zdrowy powinien miec pewne mijesce w druzynie oczywiscie jesli jak zaznaczylem jest w pelni zdrow Franz, Chris,Vasosski ta trojka  powina bys stabilna w srodku obrony,Ochs mysle ostroznie ze powinen zrobic mijesce w pomocy Maier Caio ta trojka powinna byc motoren ofensywy Eintrachtu oczywiscie jesli Caio pokaze w tym sezonie na co go naprawde stac Talavass Korkmaz bardzo bym chcial zeby ta dwojka byla dobro strono w tym sezonie,atak Gekas Amanatidis dwaj Grecy zanajo swoje dobre strony  mysle ze oni bende grac przynajmniej na poczotku sezonu wiem ze duzo sie zemno nie zgadza co do tego skladu ale kazdy fan ma swoj wybor ja mam taki pozdrawiam wszystkich Robert































































                                                                                                                                         


























                                                                                                                                                                                                                                                           
#
mysle ze maja skład najmocniejszy od kilku lat  co napewno cieszy kibiców , juz nie umie sie doczekac pierwszego meczu choc 1000 km do przejechania  
#
Witam jeszcze dwa dni, tak wszyscy fani czekajo na ten pierwszy oficjalny mecz  czuc teraz napiecie i emocje co do skladu jest duzo spekulacij ale ja sie tym osobiscie nie martwie przy tak duzej kadrze nie ma co spekulowac te ktorzy majo pewne mijesce to wszyscy wiedzo a te pare mijesc nie pewnych teraz to sie wyjasni w najbliszych dniach. Ok przygotowania w treningach to jedna rzecz a druga to praktyka moze sie opkazac ze nie ktorzy pilkarze  ktorym myslimy ze nie so dostacznie na 100 procent przygotowani mogo sie okazac w najbiszych meczach ze oni majo najlepszo forme tak awsze bylo i jest also jeszcze dwa dni no i za 10dni zaczyna sie nasza Bundesliga z naszym Eintrachtem i jestem pewein ze bendo emocje co nie miara pozdrawiam wszystkich Robert    
#
Witam a jednak Oka Nikolov tak szczerze liczylem bardziej na Fahrmänna no zobaczymy jak mowi przyslowie czym starsze wino tym lepszy smak
#
Witam mozna powqiedziec ze Eintracht spacerkiem przeszedl do nastepnej rundy Ochs byl wygranym tego meczu pokazal klase.Moje spostrzezenie jest takie ze reszta ma jeszcze zmenczone nogi po przygotowaniach do sezonu i potrzeba jeszcze pare dni relaksu i bedzie wszystko ok.Co do przyszlego meczu mysle ze nie bedzie latwo po odpadnieciu Hanoweru z 4ligowym zespolem w Hanowerze az sie kipi ze zlosci i mysle ze jest wielka mobilizacja wszystkich w Hanowerze zeby wygrac przyszly mecz z Eintrachtem dlatego nasz Eintracht musi grac bardzo z skoncentrowany mysle ze stac nas przynajmniej na jeden punkt do zdobycia


Teilen