>

polska

#
Ja powiem tak. Zwyciestwo cieszy (i to bardzo), ale Wilhelmshaven to Regionalliga. Dopiero za tydzien bedziemy mogli zobaczyc na co stac nasz Eintracht. Ja typuje za tydzien zwyciestwo 1:2 Latwo nie bedzie, bo napewno Hannover po klesce w Pucharze bedzie chcial sie podniesc. A potem czekamy na losowanie 2. Rundy Pucharu
#
Jestem ciekawy czy nasza defensywa pokaze z Hanowerem czy jest na tyle stabilna ze mozna miec nadzieje ze nie bedzie tyle blendow w obronie jak w poprzednim sezonie, oczywiscie ze po pierwszym meczu trudno bedzie ocenic ale przynajmniej bedzie juz sygnal ze cos sie zmieni czy zmienilo miejemy nadzieje ze bedzie wszystko dobrze
#
Fenin scheise ze kontuzje sie nabawil w swojej reprezantacij. W przygotowaniu wszystko ok a raz pojechal na mecz do swojej reprezentacij i masz licho kurcze a tak sie cieszylem ze on powoli dochodzi nie tylko do zdrowia ale do wysokiej formy mam nadzieje ze kontuzja jego nie bedzie taka grozna,co do Chrisa mysle ze dwa tygodnie jeszcze bedzie mial pauze a potem wzmocni naszo defensywe  
#
Witam co do Fenina ze Freiburg chce go zakupic to nie wierze Fenin zostanie na pewno we Frankfurcie bo Freiburga interesuje napewno wypozeczynie Fenina a nato sie napewno Bruchagen i Skibe nie zgodzi. Bardzo bym chcial zeby Chris jak najszybciej doszedl do druzyny bo tylko  wtedy nasza defensywa bedzie bardziej stabilna
#
Witam wierzecie mi czulem ze przegramy ten mecz, jestem zawiedziony formo jako pokazala nam druzyna .Co do Meier to jestem juz przez pare lat przyzwyczajony ze w treningach super nie ma lepszego od niego, a w meczach to kiepsko mu idzie i to zawsze na poczotku sezonu 3 mecze slabe jeden swietny i taka mieszanka.Co mnie denerwuje bardzo!!!!! Oka Nikolov na ziemi swietny a gornych pilkach katastrofa i to tez juz od lat jest z nim.Franz jest za wolny ,Russ nie kiedy sie gubi ze niewie gdzie jego glowa a gdzie jego tylek.Jung przeblyski raz dobrze a niekiedy robi blendy ale ogulnie mysle ze w nastepnych mechach sie poprawi, Schwegler powiedzmy szczerze slaba forma to nie jest to co on gral w poprzednim sezonie moze jest w Eintrachcie za bardzo chwalony on musi byc bardziej skoncentrowany.Mysle ze Skibe powinen myslec ze czas na Vasoskiego zeby on tylko byl w pelni sil i jestem pewien ze bedzie mocnym punktem w obronie
#
Wedlug mnie Eintracht poczul sie zbyt pewnie po Pucharze i po udanych sparingach. Hannover musial zagrac dobrze bo ich sytuacja juz na poczatku sezonu jest ciezka. Strasznie jestem rozgoryczony... No ale trudno... Czekamy na punkty w meczu z HSV.
#
Witam mam nadzieje ze do sobotniego meczu z HSV trener przeanalizuje  slabo gre naszych chlopakow i moze wreszcie nie bendo tak zmeczeni,moja nadzieja przede wszystkim jest  ze Schwegler dojdzie do formy i bedzie motorem naszej druzyny. Tallavas to jest dobry pilkarz tylko zeby jeszcze mial sprint w nogach i zeby sie juz nie wyglupilal trzymaniem przeciwnikow za koszulki bo to troche tragicznie i smiesznie wyglodalo ,wlasnie jego zmiana na Korkmaza oslabila naszo lewo strone Köhler dobrze grajocy w pomocy po przejsciu na miejsce Tallavasa Köhler juz tak nie za bardzo gral dobrze.Korkmaz byl slaby nic mu nie wychodzilo.Co do Gekasa on potrzebuje pilki dosrodkowan a tego brakowalo z Hanowerem nie zgodze sie ze on jest zaslaby Gekas jest taki on potrafi 70min stac ale jak dostanie okazje to wtedy sie rodzi w nim dijabel jestem pewien ze on jeszcze pokazae na co go stac,Caio zawiodl mnie po jego wejsciu myslalem ze on pokaze wszystkim ze powinien miec stale miejsce w druzynie ale to co pokazuje bylo za slabe.Tak ogulnie mowic po za Ochsem muszo sie wszyscy poprawic z HSV bedzie o wiele trudniej jak z Hanowerem
#
Witam fajnie bylo czytac wypowiedzi prasowych Bruchagena ze nie ktorzy pilkarze ze glosno sie wypowiadajo na lamach prasy a na boisku z 3 metrow nie potrafi strzelic bramki i to mi sie podoba bo nie ktorym naprawde sie  przyda kubel zimnej wody. Bardzo sie zgadzam z wypowiedziami Alintopa zeby myslec o granicy 50 punktow to trzeba co tydzien dac z siebie 100 procent bo inaczej jak sie bedzie takie mecze przegrywac jak z Hanowerem to o 50 punktach bedzie mozna tylko pomarzyc .
#
Witam po meczu bylem zalamany liczylem chociaz na jeden punkt .Nie wiem dlaczego Skibe sie uparl na wsadzenie Köller na lewego obronce Pintropa robil z nim co chcial nie tak dalej nie moze byc!!!! . No i z nowu zaznaczam nasza obrona gra katastrofalnie chodzi mi mianowicie o trojke Russ, Franz. no i Maier Skibe musi naprawde z nimi powaznie porozmawiac te blendy ktore robio to nawet i to pisze powaznie w regionalnej lidze sie nie dziejo.Ja mysle ze nawet Chris jak dojdzie do skladu na mecz z Münchengladbach on sam nie zalata wszystkich dziur jesli by Vasovski doszedl do sil z  Chrisem wtedy bym mial nadzieje ze by sie o wiele lepiej polepszylo. Co do Caio mysle ze nie za bardzo dobrze mu nie idzie bo Skibe raz daje go do gry od poczontku a raz w koncowce  ten chlopak powinien czuc ze on jest potrzebyny w druzynie i grac od poczotku on nie kiedy sam potrafi wygrac mecz , no i Tavalas mam nadzieje ze w nastepnym meczu on bedzie gral jestem pewien ze na lewej obronie jest lepszy od Köller a po za tym Skibe nie ma innej alternatywy albo Köller albo Talavas.Jednym slowem po ciezkim przygotowaniu do sezonu czuc ze chlopacy majo dosc pilki noznej ale mam nadzieje ze to juz nie dlugo minie i forma przyjdzie ,tylko zeby nie za pozno bo tracimy za duzo punktow mysle ze jak i z Hanowerem  tak i Hamburgiem mozna bylo w obu meczach przynajmniej zremisowac pozdrawiam Robert
#
Witam mysle ze ta pauza 14 dni nam sie bardzo przyda .Kazdy z pilkarzy zrobi sobie rachunek ostatnich dwoch meczy i przeanalizuje na spokojnie dlaczego nie za bardzo im wychodzi.Mysle ze jakis radyklanych zmian w skladzie nie bedzie tyle ze moze Chris jesli bedzie juz w pelni sil wzmocni naszo defensywe .
#
Witajcie. Znalazlem ten watek na forum dosc przypadkowo i chcialbym was zaprosic  na strone : http://eintracht-frankfurt.futbolowo.pl ( sorry za link jezeli nie można wklejac )
Postanowilem zalozyć strone internetowa na jednym z portali umozliwiajacym zrobienie tego w latwy i szybki sposob. Denerwowalo mnie to, ze Eintracht jako jeden z nielicznych klubow w Bundeslidze nie ma polskojezycznej strony internetowej. Moja strona dopiero sie jednakze rozwija i z czasem będzie rosla w oczach, niemniej jednak przydalby sie chociaz 1 pomocnik do wspolpracy w tworzeniu serwisu. Zapraszam
#
Witam jesli chodzi o ostatnio slabo dyspozycje naszych nie ktorych graczy mam na mysle ich slabo forme ,to mysle ze juz czas zeby zaczeli grac wresczie na dobrym poziomie bo pytanie dlaczego jest tak a nie lepiej jedna jest tylko odpowiedz wedlug mnie ze moze nie ktorym przygotowanie w treningach dalo mocno w kosc i nie ma tej swiezosci ,szybkosci no i koncentracij .ale w przyszlym meczu z Münchengladbach musi byc lepiej bo muszo pokazac silno wole tak silno wole do walki o kazdo pilke bo jesli ta wola bedzie ze sie chce pokazac z jak najlepszej strony to i skutek bedzie dobry .My fani Eintrachtu czekamy wreszcie na dobry wynik jak sie mowi do 3razy sztuka no i nasz Ama wreszcie pokaze ze strzeli bramki i ze jest nie tylko silny w jezyku
#
Witajcie pisalem poprzednio o Amanatidisie zeby pokazal wreszcie ze nie jest silny tylko z wywiadow w prasie ale jest silny tak ze na boisku ale jedno zapomnialem ze ma slabe kosci no i masz babo placek Ama jest znowu kontuzjowany co mi jest bardzo przykro bo to jest oslabienie dla druzyny ale po ostatnich opisach w prasie okazuje sie ze kontuzja jest nie grozna ,ale o ile wiem to pierwsze mocniejsze starcie z obroncami i po Amanatidisie jednym slowem szkoda.Prasa ostanio opisuje ze mamy minus pare milionow ze niby nie dwa a trzy cztery miliony ja mysle ze to tylko pic na wode jestem pewiem ze nie ma strachu bo Bruchagen ma wszystko pod kontrolo ale to jest tylko pretekst na niektorych graczy zeby zaczeli strzelac bramki i wygrywac.Mysle ze z Borusio Münchengladbach nie bedzie latwo odebrac im punkt ale czuje ze w tym meczu wlasnie wszyscy nasi chlopacy naprawde wszyscy dajo z siebie wszystko zeby byl sukcesz dla calej druzyny.Pozdrawiam Robert    
#
Witam wsdzyscy chyba myslo co sie dzieje kazdy nowy dzien i puk codzienie jeden kontuzjowany albo virusa dostal nie dawno sie martwili ze za duza kadra pilkarzy ze cholera nie mozna sprzedac paru graczy a tu teraz coraz wiecej naszych pilkarzy choruje ale nie jest tak zle mysle ze do sobotniego meczu bedziemy mieli prawie wszystkich na nogach. A w sobote zagamy naprawde swietny mecz jestem na 100 procent pewny
#
Witam jesli chodzi o jutrzejszy mecz to jakos nie jestem napiety czekam spokojniei mysle ze bedzie dobrze przynajmniej tako mam nadzieje.Dzisiaj tak sobie przeanalizowalem troche sytuacje Eintrachtu i doszlem do wniosku  ze sytuacja jest bardzo dobra jesli chodzi o kadre potrzeba jeszcze troche czasu zanim sie do szlifuje bo przygotowanie bylo naszych pilkarzy bardzo dobre i musi przyniesc owoce w wynikach .Mamy naprawde dobrego trenera i dobro druzyne chociaz na niektorych pozycjach jest jeszcze manko szczegolnie jesli chodzi o srodkowych obroncow no i troche pracy z aklimatyzowaniem sie Tallavasa.Szczegolnie licze na Gekasa teraz jak zrezygnowal z gry w swojej reprezentacji bedzie chcial pokazac swoim rodakom w Grecji ze jest bardzo dobrym napastnikiem Eintrachtu.Mysle tez ze Korkmaz wroci do swojej dobrej formy ze w tedy wreszcie bedzie lewa strona chodzila jak w szwajcarskim zegarku. co mnie troche martwi to Chris boje sie zeby znowu sie nie nabawil kontuzji bo mozna smialo powiedziec ze tylko z nim w obronie nasza defensywa jest jako tako stabilna, no i szkoda mi bardzo Vasovskiego mialem nadzieje ze ten sezon bedzie jego .Mozna naprawde myslec ze w nowym sezonie o ile nie w zimowym trzeba bedzie pomyslec o wzmocnieniu jakims nowym nabytkiem w defensywie.
#
Witam wreszcie jest zwyciestwo co mnie bardzo cieszy, bardzo mnie ucieszyla gra Maier to co on wykonal za prace bylo naprawde super!!!! jego podania jego kontrola nad pilko to naprawde klasa,Alintop  ten facet naprawde byl nie do utrzymania tylko faulem mozna bylo go dzisiaj powtrzymac,Ochs w nastepnym sezonie bedzie ciezko go utrzymac w Eintrachcie jestem pewien ze przy jego grze i formie jako on prezentuje bendzie mial duzo ofert z innych klubow w tej chwili mozna powiedziec ze Ochs jest numer 1 w Eintrachcie,Gekas wreszcie sie dzisiaj rostrzelal dwie bramki super, Köller ja za nim nigdy nie przepadalem ale pod reko Skibe naprawde musze przyznac pokazuje dobro gre jako ofensywny pomocnik umie bardzo dobrze kontrolowac pilke przy nodze  mimo jego niewysokiego wzrostu jest bardzo waleczny dzisiaj podobal mi sie bardzo ob tak dalej.Ale bylo tez troszeczke minusow jesli chodzi o gorne pilki na naszym polu karnym Oka i nasi obroncy nie bardzo sobie dawajo rade i to jest juz od lat ze jako fan Eintrachtu nie kiedy wydaje sie mi ze przy takich sytuacjach moge dostac zawalu serca ale mysle ze kiedys sie to wreszcie na dobre zmieni pozdrawiam wszystkich Robert
#
Witam jak pisalem poprzednio wygrana bardzo mnie cieszy jak innych fanow tez ,tylko zeby teraz pokazali, ze wreszcie bendo grali na pelnych obrotach w kazdym meczu nie tak ,ze niektorzy gracze grajo jeden mecz doskonaly a dwa mecze slabo .Mysle ze nasi chlopacy niekiedy potrzebujo presji od trenera zarzodu i nas fanow Skibe jest juz na tyle dlugo w Eintrachcie ze zna bardzo dobrze psychike naszych pilkarzy z Freiburgiem nie wyobrazam sobie innego wyniku jak tylko zwycienstwo naszej druzyny .Bo jesli trener i zawodnicy dali sobie granice 50 punktow ze zdobendo w tym sezonie to mecze u siebie muszo wygrywac a przynajmniej pokazac ze walczo tak jak w meczu Münchengladbach,jestem tylko ciekawy kogo zmieni Chris w meczu z Freiburgiem mysle ze to nie bardzo istotne wazne jest ze Chris juz pokazuje ze jest glodny gry i jest juz w pelni sil i napewno z nim nasza defensywa bedzie mocniejsza.Po ostatnim meczu mozna powiedziec ze nasz sklad jest juz podstawowy jesli oczywiscie i niech chroni naszych pilkarzy pan Bog od kontuzij pozdrawiam wszystkich Robert
#
Witam w ten zalosny dzien,  mozna przegrac ale nie w tym stylu jak nam pokazal wczoraj pokazal Eintracht to bylo straszne co jest z naszymi pilkarzami z Münchengladbach pokazali ze umiejo grac a za pare dni w nastepnym meczu mysleli ze Freiburg im sie podda bez gry fujjjj!!!!!! jak pisalem w poprzednim moim opisie ze cos z psychiko naszych graczy nie jest tak i w wczorajszym meczu potwierdzilo sie ze im wystarczy zagrac jeden mecz dobry a za pare dni jak pan Bog da to dobrze a jak nie to sie przeciez swiat nie zawali a fanow to sie piepszy w jedym sie pomylilem ze napisalem ze mamy juz mniej wiecej podstawowy sklad ale to chyba pomylka,nie ktorym zawodnikom przydlaloby sie ich wyslac nie na lawke rezerwowych a na trybuny bo so zalosni.Nie rozumie jak taki Köller raz moze grac swietnie a drugi mecz prawie go nie widac tak samo Maier,co do naszej defensywy to brak mi naprawde slow . Jak mozna wygrac mecz jesl dwaj defenyswni pomocnicy Maier, Schwegler nie potrafio ani rozbijac akcje w srodku pola przeciwnikom a co najwazniejsze wogule nie biegajo grajo na stojoco a jesli dostano pilke to trafaia prewaznie pod nogi przeciwnikow wczoraj pokazali wszyscy niemal nasi pilkarze jak nie powinno sie nie wygrywac meczu .Mam nadzieje ze Skibe wyciognie odpowiednie wnioski do niektorych pilkarzy bo to sie musi wreszcie skonczyc. Kiedys w Polsce pamietam bylo takie przyslowie czy sie pracuje czy sie lezy wyplata sie nalezy  
#
google translator:

Willkommen auf der traurige Tag, den Sie verlieren können, aber nicht in diesem Stil, wie wir gestern gezeigt, zeigte Eintracht Es war schrecklich, was unsere Spieler mit Mönchengladbach umiejo mit einem Spiel für ein paar Tage in das nächste Spiel denke ich wird gezeigt, Freiburg im August fujjjj ohne zu spielen! !!!!! Wie ich in meiner früheren Beschreibung von etwas mit Psychiko schrieb unsere Spieler nicht so in der gestrigen Spiel war mit ihnen bestätigt, nur eine gute Partie zu spielen und für ein paar Tage, wie Sie können, Gott ist gut und wie ist es nicht doch die Welt wird nicht zusammenbrechen, und die Fans ist es piepszy in die ich einen Fehler gemacht, dass ich gesagt, dass wir schon mehr oder weniger die grundlegende Zusammensetzung haben, aber es ist wohl ein Fehler, nicht wo du przydlaloby Spieler im August sie nicht senden Sie die Bank und auf der Tribüne, damit er, wie solche zalosni.Nie Koller's tolle Zeit, kann eine zweite Match Play versteht fast Es kann einfach nicht sehen, Maier, über unsere mangelnde Defensive ist nur sehr langsam. Wie können Sie gewinnen ein Spiel jesl defenyswni zwei Helfer Maier, Schwegler potrafio nicht teilen oder Smash Gegner in der Mitte des Feldes und was am wichtigsten ist nicht biegajo wogule grajo die stojoco und wenn ich den Ball zu seinen Füßen trafaia prewaznie Gegner bekommen gestern zeigten fast alle unsere Spieler und sollte nicht nicht gewinnen das Spiel. Ich hoffe, dass Skiba wyciognie geeignete Vorschläge zu einigen Spielern, da muss es schließlich im August beenden. Einmal in Polen, ich erinnere mich, wie ein Sprichwort, das im August arbeiten müssen oder August webt Lüge war

The translation is quite crappy, but thanks for your hard work.
#
Witam teraz tylko czekac w srode czy doszlo do niektorych pilkarzy ze majo wreszcie sie sie wziosc do gry i walczyc jak przystalo na profesjonalnych pilkarzy mysle ,ze jesli nie to bedzie powazny kryzys w Eintrachcie ja rozumie ze najlepsze w tej chwili spokoj i rozwaga  ale latwo powiedziec.Jesli znowu przegramy bez walki to mozna powiedziec ze bedzie  kryzys w Eintrachcie. Bruchagen powinien przemyslec tez przyszlosc nie ktorych pilkarzy  nie chce wymieniac nazwiska ale fani Eintrachtu wiedzo napewno o kogo mi chodzi .Ja wiem ze to dopiero poczotek sezonu i ktos powie ze te pare porazek to jeszcze nie koniec swiata ale mnie upewnilo jedno i to bardzo ,ze nie ktorzy pilkarze swojego stylu do gry nie zmienio. Mojo nadziejo bylo i jest jedno ze Bruchagen i Skibe wreszcie zatrzesno zawodnikami i zaczno grac jak szwajcarskie zegarki ,co mnie jeszcze denerwuje te interwiu dla prasy niektorych pilkarzy ze skarzo  na swoich kolegow  i majo o sobie wielkie mniemanie a wlasnie ci pilkarzy ktorzy tak glosno krzyczo grajo kiepsko albo leczo kontuzje latami i kasujo tylko pieniodze Krytykuje bo mnie boli ostatnia porazka i slaba gra naszych pilkarzy oczywiscie nie wszyscy jedenastu na boisko gralo zle wyjotek bylo paru ktorzy momentami grali dobrze a reszta to wiemy sami jak bylo   pozdrawiam Robert


Teilen