>

polska

#
Dobra wiadomosc Skibe i Schwegler zostajo super!!!! tak prawde mowic to bylem pewien ze obydwoje zostano tylko ze Skibe ma wiecej do powiedzenia teraz jak na poczotku kiedy przyszedl do Eintrachtu, z tym przedluzeniem kontraktu to napewno nie po nosie Amanitidisowi bo wszyscy wiedzo ze oboje za sobo nie przepadajo i mysle ze Skibe bedzie chcial sie pozybyc Amanatidisa ale to tylko moje przypuszczenia.Bruchagen musial pokazac Skibie ze w przyszlym sezonie 2-3 trzech dobrych graczy mu kupi i co najwazniejsze najlepsi gracze druzyny w zadnym wypadku nie zostano sprzedani bez zgody trenera i cieszy mnie bardzo to ze Skibe czuje ze mozna w przyszlosci miec sukces z Eintrachtem bo po dobrej pracy w Eintraccie Skibe  dostal mnustwo ofert z innych klubow i moze lepiej platnych ale Skibe nie jest taki ze za Kasse tak latwo sie nie sprzeda i dlatego mnie bardzo cieszy ze on bedzie prowadzil przez najblisze lata nasz Eintracht nie jest on moze Murinio ale musimy przyznac ze on jest dobry trener.  Pozdrawiam wszystkich i zyczy wszystkim tym ktorzy zaglodajo czasem tutaj Szczesliwego i dobrego Nowego Roku!!!!!!!!! dla was moi kumple i dla Eintrachtu


Teilen